Gönderen Konu: Genel Forum Kuralları  (Okunma sayısı 398 defa)

Mücahid AKÇAY

  • Yönetici
  • Yeni Üye
  • *****
  • İleti: 7
    • Profili Görüntüle
Genel Forum Kuralları
« : 02 Aralık 2016, 14:43:18 »
Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları ve konuları her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

Forum içerisinde tehdit edici örf ve adetlere aykırı din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve forum kullanıcılarını küçümser davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

Aynı konuya sürekli olarak ardada cevap yazmak (flood yapmak) kesinlikle yasaktır. Eğer sorununuz var ise ve yöneticilere direkt bildirmek istiyorsanız bildir tuşuna basarak sorununuzu flood yapmadan yöneticilere iletebilirsiniz

Yeni konu açmadan önce aynı konu hakkında açılmış bir başlık var mı öğrenmek için Forumda Ara tuşuna basarak aratın. Konunuzu ekledikten sonra başlığı farklı içeriği aynı olan bir konu açmış iseniz konunuz o bölümün görevlisi tarafından karantinaya taşınacaktır.

Küfür veya hakaret içeren adaba aykırı adult resim ve parti logosu içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

Forum içinde Kredi Kartı bilgileri gibi kişisel bilgileri vermek kesinlikle yasaktır.

Kişisel tartışma şekline dönüşen konular yöneticiler tarafından kapatılır.

İmza alanlarında konu ve cevaplarda her türlü forum linki veya üyelik isteyen ve ticari site linki yazılması yasaktır.

Forumda illegal paylaşım içeren her türlü konu yasaktır.

Yöneticiler her yazılan mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o konudaki bildir tuşuna basarak karşınıza çıkan mesaj panosundan karşılaştığınız sorunu mesaj olarak yönetime bildiriniz.

Forumun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek yönetici veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

Lütfen kuralları bir kez de olsa okuyunuz. Çünkü üye olduktan sonra kabul etmiş sayılacağınızdan hiçbir şekilde itiraz hakkınız bulunmamaktadır.

Teşekkürler,
UnifyTR